"Duel" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • Maysa
  • 19-05-2017, 15:19


Başrolünde Jung Jae-Young, Kim Jung-Eun ve Yang Se-Jong’un rol aldığı "Duel" dizisinin karakter afişleri yayımlandı.


Dizi, insan klonları arasındaki savaşı konu almaktadır. Bir gün, bir dedektifin (Jung Jae-Young) kızı kaybolur ve dedektif o gün birbirinin aynısı gibi görünen iki adam görmüştür.

Jung Jae-Young dizide, bir şuç ekibinin şefi olan Jang Deuk-Cheon karakterini canlandırmaktadır. Mesleği gereği sert biri olması gerekmesine rağmen Deuk-Cheon evde kızına karşı oldukça nazik ve dostça bir babadır. Bir gün, insan klonu ile tanışır ve kendisini şok edici bir davanın içinde bulur. İnsan klonlarının arasında bir savaş vardır. Onun karakter afişinde klonlara hitaben, "Ben kızımı bulana kadar, isteseniz bile ölemezsiniz."  yazmaktadır.

Kim Jung-Eun dizide hırslı bir savcı olan Choi Jo-Hye karakterini canlandırmaktadır. O, başsavcı olmak istemektedir. Onun karakteri, dedektif Jang Deuk-Cheon (Jung Jae-Young) ile beraber şok edici bir davaya katılır. Onun karakter afişinde, "Savcı olarak görevimi sürdürebilmek için her şeyi yapacağım."  yazmaktadır.

Yang Se-Jong dizide Sung-Joon ve Sung-Hoon adında iki klonu canlandırmaktadır. Bu klonlardan birisi iyidir, diğeri ise kötüdür. Kötü klonun karakter afişinde, "Kötü biri olmaya karar verdim. İntikam almak için… yaşamak için…"  yazmaktadır. İyi klonun karakter afişinde, "Bana benzeyen biri beni katil yapmış."  yazmaktadır.

Ayrıca dizide Seo Eun-Su yardımcı karakteri canlandırmaktadır.

Dizinin senaristliğini ise 2012 yapımı "Queen In-Hyun's Man" ve 2013 yapımı "Nine: Nine Times Time Travel" dizilerini kaleme alan Kim Yoon-Joo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 3 Haziran’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans