Lee Kwang-Soo "The Best Hit" Dizisinde Konuk Oyuncu Olacak
  • Maysa
  • 19-05-2017, 15:51


Oyuncu Lee Kwang-Soo’nun başrollerinde Yoon Si-Yoon ve Kim Min-Jae’nin rol aldığı "The Best Hit" dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı açıklandı.


Lee Kwang-Soo dizide Choi Woo-Seung’un (Lee Se-Young) erkek arkadaşı Yoon Ki karakterini canlandıracak ve ikilinin inişli çıkışlı ilişkileri eğlenceli bir şekilde anlatılacak.

Lee Kwang-Soo, dizide yer almasının sebebinin dizide hem rol alan hem de yönetmenlerinden biri olan Cha Tae-Hyun’un isteği üzerine böyle bir karar verdiğini açıkladı. İki oyuncu da, aralarında Jo In-Sung, Kim Woo-Bin, Song Joong-Ki, Lim Ju-Hwan, Bae Seong-Woo, Kim Ki-Bang ve 'EXO' grubundan Do Kyung-Soo’nun (D.O) da bulunduğu oyunculardan oluşan bir arkadaş grubunun parçası. Bu grup eğlence enstitüsü tarafından da bilinen, özel bir adı olmayan bir arkadaşlık grubudur. Grup genellikle evlerde toplanır ve yoğun programlarına rağmen birlikte gezilere çıkar, konserlere ve sinemaya gider.

Dizi, 20’li yaşlardaki gençlerin arkadaşlıklarını, aşklarını ve yaşadığı zorlukları konu almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda '1 Night 2 Days' adlı show programının eski yönetmeni Yoo Ho-Jin ve oyuncu Cha Tae-Hyun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Potato Star 2013QR3", "To The Beautiful You" ve "High Kick!" serilerini kaleme alan Lee Young-Chul yapmaktadır.

"The Best Hit" dizisinin ilk bölümünün 2 Haziran’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki