Jung Kyung-Ho, Sevgilisi Soo-Young Hakkında Konuştu


Jung Kyung-Ho, yakın tarihte verdiği bir röportaj sırasında sevgilisi Choi Soo-Young'dan: "Benim sahip olmadığım kadar sıcak kanlı; etrafındaki insanlarla gerçekten ilgilenir.Böyle harika biriyle çıkıyor olduğum için mutluyum. Kısmen, sahip olmadığım tüm kişilik özelliklerine sahip olduğunu biliyorum, ama onun için de onu seviyorum"  diye bahsetti.


Jung Kyung-Ho daha sonra şunları ekledi: "Ben şahsen, [ilişkilerde] hata yapan tarafın erkek olduğunu düşünüyorum. İşte bu yüzden bana [bu ilişkiyi sürdürmek (korumak) için] Soo-Young ciddi güç veriyor".

Kavga edip etmedikleri sorulduğunda ise Jung Kyung-Ho, birbirlerine karşılık vermediklerini söyledi: "Başlangıçta Soo-Young'un bana, içki içmem ve arkadaşlarımla çok fazla görüşmem nedeniyle kızdığı şeyler vardı. Bununla birlikte, artık birbirimizin hoşlanmadığı şeylerin farkındayız, bu nedenle herhangi bir tartışmayı önlemeye özen gösteriyoruz. O da bana çok şey katıyor".

Evlilik planlarıyla ilgili soru sorulduğunda Jung Kyung-Ho, henüz planı olmadığını belirtti. Çabuk evlenmek istemesine rağmen, Soo-Young'u herhangi bir baskı altında bırakmak istemediğini belirtti: "Onu kariyerinin gerçekleştirdiğini görmek istiyorum. Bundan sonra evlenebileceğimizi düşünüyorum"  dedi.

 

Kaynak: soompi