Gong Yoo, 7 Ülkedeki Esquire Dergisinde Kapak Olacak!


Önümüzdeki ayda Esquire'nin Kore sayısında, "Man At His Best"(En İyi Olan Adam) sloganı ile daha mükemmel olamazdı! Neden mi? Kısa cevap: Çünkü Gong Yoo'nun yedi farklı Asya ülkesinde derginin kapağını süsleyeceği açıklandı! Dahası, görünüşe göre Gong Yoo merkezli konu, dünyadaki hayranları için bazı zevkli şeyler içerecek! Neler beklediğinizi öğrenmek için okumaya devam edin ve Güney Kore baskısının kapaklarında gizli bir zirve yapın!

Güney Kore, Tayvan, Singapur, Malezya, Tayland, Endonezya ve Hong Kong da dâhil olmak üzere 7 farklı Asya ülkesinin Haziran kapağında yer alacağından Gong Yoo'nun şöhretin zirvesinde yer aldığı açıkça görülüyor. Gong Yoo, Esquire dergisinin faaliyet gösterdiği 10 Asya ülkesinin yedisinde perspektif haline gelmiş durumda.

Ayrıca Gong Yoo, yedi ülkedeEsquirekapağında olmasının yanı sıra, on ülkeden dokuzunda özel fotoğraflarıyla röportaj yapacak!

Gong Yoo'nun fotoğraflarının ve röportajının tamamı için Haziran ayına kadar beklemek zorunda kalacağız, şimdilik Kore'nin Esquire baskısı için üç farklı kapakta Gong Yoo'ya göz atalım!

Kaynak: dramafever