Kim Woo-Bin’e Kanser Teşhisi Kondu+Shin Min-Ah Destek Oluyor
  • Maysa
  • 24-05-2017, 16:21


Oyuncu Kim Woo-Bin’e nazofarenks (Üst Yutak/Geniz) kanseri teşhisi konduğu açıklandı.


24 Mayıs’ta Kim Woo-Bin’in ajansı Sidus HQ, oyuncuya nazofarenks kanseri teşhisi konduğu, oyuncunun tedavi sürecine başlandığını ve şuan sadece iyileşmeye odaklandığını bildiren resmi bir açıklamada bulundu. "Kim Woo-Bin kısa bir süre önce yoğun programının ortasında vücudunda anormal bir şey olduğunu fark etti. Ne olduğunu öğrenmeye hastaneye gittiğinde ona nazofarenks kanseri teşhisi kondu." Ayrıca yapılan resmi açıklamaya şunlarda eklendi: "Neyse ki tedavi için çok gecikilmediğini söylediler. Bu yüzden [oyuncu] radyoterapiye ve ilaç tedavisine başladı. Daha sağlıklı bir şekilde geri dönebilmesi için tedavisine odaklanacağız. Desteklerinizi bekliyoruz."

Ayrıca oyuncunun başrollerini Lee Jung-Jae ile paylaştığı ve Temmuz ayında çekimlerine başlanması planlanan "Wiretap" filminden bir temsilci film için yapılan hazırlıkların durdurulduğunu açıkladı:"Kim Woo-Bin’in hastalığını duyduk. Bu yüzden filmin çekimlerini durdurduk. Kim Woo-Bin’in sağlığı filmin çekimlerinden daha önemli. Umarız yakında sağlığına kavuşur."

Oyuncunun sevgilisi Shin Min-Ah’ın ajansı ise, "Shin Min-AhKim Woo-Bin’in tedavisi için yardım ediyor." şeklinde bir açıklamada bulundu. Görünen o ki Shin Min-Ah, erkek arkadaşı Kim Woo-Bin’e duygusal destek veriyor ve hastanedeki tedavisine yardımcı oluyor. Kim Woo-Bin ve Shin Min-Ah’ın ilişkisi 22 Temmuz 2015 tarihinde onaylanmıştı.

Umarız Kim Woo-Bin en kısa sürede tekrar sağlına kavuşur.

 

Kaynak: soompi1, soompi2, allkpop1, asianwiki, allkpop2