Yunho ve Kyung Soo-Jin Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Maysa   |     25-05-2017, 16:04


'TVXQ' grubundan Yunho ve Kyung Soo-Jin'in "Melo Holic" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.


20 Nisan’da askerden terhis olan Yunho "Melo Holic" dizisi ile oyunculuğa geri dönüş yapmış olacak.

Team Getname tarafından kaleme alınan "Melo Holic" adlı bir webtoondan uyarlama olan dizi, telepati yeteneğine sahip olan bir adam ile iki kişilikli bir kadının etrafında dönmektedir.

Yunho dizide elini tutuğu kişinin zihnini okuma yeteneğine sahip olan Yoo Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, Choo Ji-Eun adında iki kişilikli bir kadınla tanışır ve ona âşık olur. Kyung Soo-Jin ise dizide kişiliği ikiye bölünmüş Choo Ji-Eun karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise oldukça başarılı bir isim olan Song Hyun-Wook oturmaktadır. Song Hyun-Wook, 2017 yapımı "Introvert Boss", 2016 yapımı "Another Miss Oh", 2015 yapımı "Super Daddy Yul", 2014 yapımı "Marriage Not Dating", 2011 yapımı "Brain" dizilerinin yönetmenliğini yapmıştır.

Ayrıca dizinin yapımcılığını KBS2’nun 2016 yapımı "Love in the Moonlight" dizisinin aynı yapım ekibi üstlenecek.

Dizinin hem web dizisi olarak hem de bir televizyon kanalında yayımlanması planlanılıyor. Ancak henüz hangi kanalda yayımlanacağı belirlenmedi.

Dizinin çekimlerine bu ayın sonunda başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…