Cha Ye-Ryun ve Joo Sang-Wook Bugün Evlendi

  Maysa   |     25-05-2017, 17:26


Ünlü çift Cha Ye-Ryun ve Joo Sang-Wook bugün Seul, Gwangjang-dong'daki Grande Walkerhill Oteli'nde evlendi.


Düğün töreninden önce çift bir basın toplantısı düzenledi.

Basın toplantısında Joo Sang-Wook, "Bugün, [konferanstaki] kalabalıktan dolayı titriyorum ve bugün her zamankinden daha değerli ve mutlu geçeceğini düşünüyorum. Dün gece kendimi çok gergin hissettiğimden tek başıma iki şişe sojuyu bitirdim. Çok gerileceğimi düşündüm. Çünkü birçok basın konferansına katıldım ama [dün gece] hiç uyuyamadım. Kendimi inanılmaz derecede mutlu ve keyifli hissettim. Daha önce hiç böyle hissettiğimi sanmıyorum."  şeklinde konuştu.

Bu arada Cha Ye-Ryun ve Joo Sang-Wook geçen yıl MBC dizi "Glamorous Temptation"da beraber rol almışlardı ve dizi sona erdikten kısa bir süre sonra Mart 2016’da çıktıkları açıklanmıştı.

Güney Kore saati ile 18:00’da gerçekleşen düğün töreni basına kapalı olarak çiftin yakın arkadaşları ve aile üyeleri ile özel olarak yapıldı.

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…