Kim Woo-Bin’in, Hastalığını Ailesinden Gizlediği Ortaya Çıktı


24 Mayıs'ta Kim Woo-Bin'e, nadir bir kanser teşhisi konduğunu açıklandı ancak Kim Woo-Bin'in bunu ailesinden ve kamuoyundan gizlediği ortaya çıktı.


Bu kişisel haberinden ailesine anlatmaya ve halka açıklamaya karar vermesinin nedeni şimdi ortaya çıktı.Kim Woo-Bin hasta olduğunu 24 Mayıs'tan önce de biliyordu. Hastalığını öğrendiğinde ailesi başta olmak üzere kamuoyundan da bu haberi gizlemeye çalıştığı ortaya çıktı. Bu yüzden tedavisini gizli sürdürmeye çalışsa da bunu başaramadı. Çünkü Kim Woo-Bin'in, yeni filmi "Wiretap"ın çekimleri esnasında sık sık burun kanadı ve boğazındaki şişlikler nüksettiğinden dolayı hastanede bir süre tedavi gördü. Muayene sonucu kanser teşhisi konan Kim Woo-Bin'in durumunu "Wiretap" film ekibi yakından takip etti.

Kim Woo-Bin'in başlangıçta, ailesine hastalığı hakkında bilgi vermemekle birlikte, tedavisini gizlice sürdürmeyi düşündüğü ortaya çıktı. Ayrıca Kim Woo-Bin'in tedaviyi, "Wiretap" çekimlerine devam etmek için ertelemeyi düşündüğü de ortaya çıktı."Wiretap"ın yönetmeni Choi Dong-Hoon, Kim Woo-Bin'in tedaviyi ertelemesine izin vermedi ve sağlığının herhangi bir filmden önce geldiği konusunda ısrar etti.

Kim Woo-Bin, yanlış anlamaları önlemenin en iyi yolunun sağlık durumunu ve kanser teşhisini ilan etmek olduğuna karar verdi.Kontrolü sırasında kanser erken evrelerde keşfedildiğinden hemen tedaviye başladı. Kim Woo-Bin ile sevgilisi Shin Min-Ah'ın ilgilendiği biliniyor.

 

Kaynak: koreaboo