Kim Woo-Bin’in, Hastalığını Ailesinden Gizlediği Ortaya Çıktı

  92Sunbea   |     25-05-2017, 21:18


24 Mayıs'ta Kim Woo-Bin'e, nadir bir kanser teşhisi konduğunu açıklandı ancak Kim Woo-Bin'in bunu ailesinden ve kamuoyundan gizlediği ortaya çıktı.


Bu kişisel haberinden ailesine anlatmaya ve halka açıklamaya karar vermesinin nedeni şimdi ortaya çıktı.Kim Woo-Bin hasta olduğunu 24 Mayıs'tan önce de biliyordu. Hastalığını öğrendiğinde ailesi başta olmak üzere kamuoyundan da bu haberi gizlemeye çalıştığı ortaya çıktı. Bu yüzden tedavisini gizli sürdürmeye çalışsa da bunu başaramadı. Çünkü Kim Woo-Bin'in, yeni filmi "Wiretap"ın çekimleri esnasında sık sık burun kanadı ve boğazındaki şişlikler nüksettiğinden dolayı hastanede bir süre tedavi gördü. Muayene sonucu kanser teşhisi konan Kim Woo-Bin'in durumunu "Wiretap" film ekibi yakından takip etti.

Kim Woo-Bin'in başlangıçta, ailesine hastalığı hakkında bilgi vermemekle birlikte, tedavisini gizlice sürdürmeyi düşündüğü ortaya çıktı. Ayrıca Kim Woo-Bin'in tedaviyi, "Wiretap" çekimlerine devam etmek için ertelemeyi düşündüğü de ortaya çıktı."Wiretap"ın yönetmeni Choi Dong-Hoon, Kim Woo-Bin'in tedaviyi ertelemesine izin vermedi ve sağlığının herhangi bir filmden önce geldiği konusunda ısrar etti.

Kim Woo-Bin, yanlış anlamaları önlemenin en iyi yolunun sağlık durumunu ve kanser teşhisini ilan etmek olduğuna karar verdi.Kontrolü sırasında kanser erken evrelerde keşfedildiğinden hemen tedaviye başladı. Kim Woo-Bin ile sevgilisi Shin Min-Ah'ın ilgilendiği biliniyor.

 

Kaynak: koreaboo

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…