Kang Ha-Neul'den, Yakın Arkadaşı Kim Woo-Bin'e Destek Mesajı!


25 Mayıs'ta Kim Woo-Bin'in sağlık durumu ile ilgili haberlerin açıklanmasının ardından yakın arkadaşı Kang Ha-Neul, Kim Woo-Bin'e Instagram'dan destek mesajı yazdı.


Kang Ha-Neul,"Kalbim acıyor ve ailemden birisi soğuk algınlığına yakalanınca bile endişeleniyorum... Nadir bir hastalık yüzünden şu anda arkadaşım zor durumda. Tanı konusunu önceden biliyordum ama şimdi tüm kamuoyu biliyor. Bu yazıyı kamuoyundan bir ricada bulunmak için yazıyorum. Bir kalbiniz ve iyi niyetleriniz varsa, bir imkânsızı başarabilirsiniz derler. Bu nedenle arkadaşıma destek vermenizi ve iyi niyetinizle onun kalbine dokunmanızı istiyorum. Her zaman birlikte bir şeyler içeceğiz demiştik ama yoğun hayatımızdan dolayı arkadaşımla ilgilenemedim ve bunun için çok özür dilerim. Arkadaşım, yaşadığı bu talihsiz duruma rağmen, mizahını ve ince espri yeteneğini sürdürür. Umarım gülümsemesini kaybetmeden bu süreci atlatabilir"  dedi. Kang Ha-Neul mesajını "Woo-Bin, seni seviyorum"  diyerek bitirdi. "Orada bekle. Gülümsemeye devam edelim"...

 

 

집안 가까운 가족이 감기에만 걸려도 맘이 아프고 걱정되며 신경이 쓰이죠... 제 친구가 흔치 않은 병으로 고생중입니다. 저는 미리 알았지만 어제부로 많은 분들이 알게되셨으니 이렇게 부탁아닌 부탁을 드립니다 진심으로 깊고 맑은 마음과 바램이 있다면 우주를 멈추는 기적을 이룰수 있다고 하는데 제 친구를 위해 응원해주시고 격려와 따뜻한 말과 마음을 바랍니다. 항상 소주 기울이자 얘기하면서도 각자 바쁜삶속에서 제대로 챙겨주지못한 제가 어제부터 참 미안한 마음이었습니다. 제 친구가 불편한 상황속에서도 유머와 위트. 웃음을 잃지않는 나날을 보내길 바랍니다. 여러분들의 바람을 저도 같이 바랍니다. 우빈아 사랑한다. 힘내라. 항상 웃자.

하늘 (@galpos3)'in paylaştığı bir gönderi ( )

 

Kaynak: soompi, koreaboo