Choi Jin-Hyuk’a "Hospital Ship" Dizisinden Teklif Götürüldü
  • Maysa
  • 26-05-2017, 17:01


Oyuncu Choi Jin-Hyuk’a MBC’nin yeni medikal türündeki "Hospital Ship" dizisinde erkek başrol karakterini canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Choi Jin-Hyuk eğer teklifi kabul ederse dizide bir doktor olan Kwak Hyun karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, nazik ve düşünceli olduğu kadar azimli birisidir.

Dizi, hastane olarak kullanılan bir gemideki doktorların etrafında dönmektedir. Bu gemi adaları dolaşarak orada yaşayanlara tıbbi hizmet vermektedir.

Bu arada oyuncu Ha Ji-Won’a dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Oyuncu hâlâ bu teklifi düşünmektedir. Ha Ji-Won eğer bu teklifi kabul ederse 2 yılın ardından tekrar dizilere geri dönmüş olacak. Oyuncu en son SBS’in 2015 yapımı "The Time We Were Not In Love" dizisinde rol almıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2012 - 2013 yapımı "I Miss You", 2014 yapımı "A New Leaf" ve 2016 yapımı "Start Again" dizilerinde yönetmenlik yapan Park Jae-Bum otururken dizinin senaristliğini ise 2014 yapımı "Secret Door" dizisini kaleme alan Yoon Sun-Joo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ağustos ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, dramabeans