"All Kinds of Daughter-In-Laws"ın 4 Afişi ve 2 Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     29-05-2017, 16:21


Başrollerinde 'T-ara' grubundan Ham Eun-Jung ve 'After School' grubunun eski üyesi Lee Ju-Yeon’un rol aldığı MBC’nin hafta içi "All Kinds of Daughter-In-Laws" dizisinin dört afişi ve iki fragmanı yayımlandı.


Dizi, birbirlerin ikizi olan iki kız kardeşin birbirlerine düşmanlık besleyen iki farklı aile ile evlenmesi sonucu yaşanan olayları konu almaktadır.

Ham Eun-Jung dizide bir hayalet yazar ve bir yayıncılık şirketinde çalışan Hwang Eun-Byul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, her zaman annesinin favori kızı olan ikiz kız kardeşinin ihtiyaçlarını karşılayarak ve her zaman kendinden ödün vermek zorunda kalarak büyümüştür.

Lee Ju-Yeon dizide bir moda şirketinde halkla ilişkiler bölümünün lideri olan Hwang Geum-Byul karakterini canlandırmaktadır. O, ailesinin en gözde çocuğudur. Onun karakteri, Choi Han-Joo (Kang Kyeong-Jun) ile evlenir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2013 – 2014 yapımı "Golden Rainbow" ve 2015 – 2016 yapımı "My Daughter, Geum Sa-Wol" dizisinin yönetmeni Lee Jae-Jin oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 5 Haziran’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: mbc, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…