"All Kinds of Daughter-In-Laws"ın 4 Afişi ve 2 Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 29-05-2017, 16:21


Başrollerinde 'T-ara' grubundan Ham Eun-Jung ve 'After School' grubunun eski üyesi Lee Ju-Yeon’un rol aldığı MBC’nin hafta içi "All Kinds of Daughter-In-Laws" dizisinin dört afişi ve iki fragmanı yayımlandı.


Dizi, birbirlerin ikizi olan iki kız kardeşin birbirlerine düşmanlık besleyen iki farklı aile ile evlenmesi sonucu yaşanan olayları konu almaktadır.

Ham Eun-Jung dizide bir hayalet yazar ve bir yayıncılık şirketinde çalışan Hwang Eun-Byul karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, her zaman annesinin favori kızı olan ikiz kız kardeşinin ihtiyaçlarını karşılayarak ve her zaman kendinden ödün vermek zorunda kalarak büyümüştür.

Lee Ju-Yeon dizide bir moda şirketinde halkla ilişkiler bölümünün lideri olan Hwang Geum-Byul karakterini canlandırmaktadır. O, ailesinin en gözde çocuğudur. Onun karakteri, Choi Han-Joo (Kang Kyeong-Jun) ile evlenir.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2013 – 2014 yapımı "Golden Rainbow" ve 2015 – 2016 yapımı "My Daughter, Geum Sa-Wol" dizisinin yönetmeni Lee Jae-Jin oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 5 Haziran’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: mbc, asianwiki