"The Best Hit" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • Maysa
  • 31-05-2017, 15:08

 

Başrollerinde Yoon Si-Yoon, Kim Min-Jae, Lee Se-Young ve Cha Tae-Hyun’un rol aldığı "The Best Hit" dizisinin 8 dakika 10 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

 

Dizi, hayallerini gerçekleştirebilmek için eğlence dünyasında bir yer edinmeye çalışan yirmili yaşlardaki gençlerin hikayesini anlatmaktadır.

Yoon Si-Yoon dizide popüler bir kpop grubunun bir üyesi olan Yoo Hyun-Jae karakterini canlandırmaktadır. Onun çok hayranı vardır ancak bir o kadarda adı skandallara karışmıştır.

Kim Min-Jae dizide bir şarkıcı olabilmek için büyük bir çaba harcayan Lee Ji-Hoon karakterini canlandırmaktadır. O, memurluk sınavına hazırlanan biri gibi görünmesine rağmen aslında o ailesinden gizili bir şekilde bir idol olabilmek için mücadele vermektedir.

Lee Se-Young dizide Lee Ji-Hoon’un (Kim Min-Jae) en yakın arkadaşı olan Choi Woo-Seung karakterini canlandırmaktadır. O, memurluk sınavına hazırlanmaktadır.

Cha Tae-Hyun dizide Lee Ji-Hoon’un (Kim Min-Jae) babası olan Lee Gwang-Jae karakterini canlandırmaktadır. O, küçük bir eğlence ajansının CEO’sudur ve oğlu Lee Ji-Hoon onun rakip ajans şirketi olan Star Punch Entertainment’a bir idol olarak çıkış yapmaya çalışmaktadır.

"The Best Hit" dizisinin ilk bölümünün 2 Haziran'da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: kbs