Kim Ju-Hyeok ve Chun Woo-Hee Yeni Bir Dizide Beraber Rol Alacak

  Maysa   |     1-06-2017, 15:17


Kim Ju-Hyeok ve Chun Woo-Hee tvN’in yeni dizisi "Argon"da başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.


Dizi, sahte haberlerle dolu bir dünyada gerçekleri açığa çıkarmaya çalışan tutkulu gazetecilerin hikâyesini anlatmaktadır.

Kim Ju-Hyeok dizide "Argon" adlı bir haber programının lideri olan Kim Baek-Jin karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri sadece gerçeklere itimat eden ve hataları asla kabul etmeyen birisidir. Chun Woo-Hee ise dizide sözleşmeli bir muhabir olan Lee Yeon-Hwa karakterini canlandıracaktır. Sözleşmesinin bitmesine 3 ay kala "Argon"da çalışmaya başlar. Orada muhabir olarak kalıcı bir iş bulmak için mücadele eder. O, Kim Baek-Jin (Kim Ju-Hyeok) tarafından katı bir şekilde eğitilir ve iyi bir muhabir olarak yetişir.

Filmlerde görmeye alışık olduğumuz Chun Woo-Hee böylece 5 yılın ardından ilk kez bir dizide rol alacak. Oyuncu en son 2011 – 2012 yapımı "Vampire Idol" dizisinde rol almıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Cheese in the Trap", "Heart to Heart", "Golden Time" ve "Coffee Prince" dizilerinin yönetmeni Lee Yoon-Jung oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…