Yeo Jin-Goo’ya "Reunited Worlds" Dizisinden Teklif Götürüldü


Oyuncu Yeo Jin-Goo’ya SBS’in yeni romantik-komedi-fantastik türündeki "Reunited Worlds" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü ve 'DIA' grubundan Jung Chae-Yeon’un dizide rol alacağı açıklandı.


Dizi, 18 yaşındaki genç bir erkek ile 31 yaşındaki bir kadının arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Yeo Jin-Goo eğer teklifi kabul ederse dizide 18 yaşındaki genç bir erkeği canlandıracak. Onun karakteri, temiz kalpli dürüst birisidir. Jung Chae-Yeon’un dizide hangi karakteri canlandıracağı ile ilgili bir bilgi verilmedi.

Ayrıca dizide kadın başrol karakteri canlandırması için Lee Yeon-Hee’ye teklif götürülmüştü. Oyuncu teklifi hâlâ düşünmektedir. Lee Yeon-Hee eğer teklifi kabul ederse dizide 31 yaşındaki bir kadını canlandıracak. Onun karakteri, aktif olmayı seven parlak bir kişiliğe sahiptir. Onun hayali bir manga sanatçısı olabilmek için sanat okuluna gitmekti. Ancak, hayalini gerçekleştiremeyerek üniversiteden bir hemşire olarak mezun olmuştur. Bazı kaynaklarda bir restoran sahibi olduğu belirtilmektedir. O, babasının iflasının ardından nadir görülen ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Beautiful Gong Shim" ve "The Girl Who Sees Smells" dizilerinin yönetmeni oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Beautiful Gong Shim", "The Girl Who Sees Smells" ve "Rooftop Prince" dizilerini kaleme alan Lee Hee-Myung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 19 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

Yeo Jin-Goo şuanda tvN'in Pazartesi & Salı dizisi "Circle"da rol almaktadır.

 

Kaynak: dramabeans, allkpop