Park Hye-Soo "Age of Youth 2" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı


Oyuncu Park Hye-Soo’nun "Age of Youth 2" dizisinin kadrosundan ayrıldığı açıklandı ve dizinin kadrosuna Ji Woo ve Choi A-Ra katıldı.


"Age of Youth 2" dizisinin ilk sezonunda Yoo Eun-Jae karakterini canlandıran Park Hye-Soo dizinin çekimleri ile çatışan programı nedeniyle dizinin kadrosundan ayrıldı ve Park Hye-Soo’nun yerine Yoo Eun-Jae karakterini Ji Woo canlandıracak. Ayrıca Kang Yi-Na’nın (Hwa Young) boşalttığı odaya yeni taşınan kızı Choi A-Ra canlandıracak.

"Age of Youth 2", ilk sezonunun kaldığı yerden 1 yıl sonra 'Belle Epoque' evini paylaşan 5 kızın (Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin, Ji Woo, Choi A-Ra) etrafında dönmektedir.

Han Ye-Ri dizide iktisat bölümünden mezun olan Yoon Jin-Myung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Çin’de 1 yıl geçirdikten sonra Kore’ye geri dönmüş ve iyi bir iş bulmuştur.

Han Seung-Yeon dizide beslenme uzmanlığı bölümünde okuyan Jung Ye-Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, erkek arkadaşı ile yaşadığı olayların kötü etkisinden dolayı 1 yıl okulunu dondurmuştur ve artık üniversiteye geri dönmüştür.

Park Eun-Bin dizide medya öğrencisi olan Song Ji-Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri geçmişte olduğu gibi hâlâ kendine bir erkek arkadaş bulmamıştır.

Ji Woo dizide psikoloji bölümünde okuyan Yoo Eun-Jae (1. sezonda Park Hye-Soo canlandırmıştı) karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, erkek arkadaşından yeni ayrılmışltır ve bu yüzden duygusal olarak bunalımdadır.

Choi A-Ra dizide kızların yeni ev arkadaşı olan Jo Eun karakterini canlandırmaktadır. O, Kang Yi-Na’nın (Hwa Young) boşalttığı oda da kalmaya başlar.

Kim Min-Suk dizide 'Belle Epoque' ev sahibesinin vekili olan Seo Jang-Hoon karakterini canlandırmaktadır.

Onew dizide mühendislik bölümünde okuyan bir üniversite öğrencisi olan Kwon Ho-Chang karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Jung Ye-Eun’u (Han Seung-Yeon) sevmektedir.

Konuk oyuncu olarak rol alan Hwa Young dizide güzel bir kadın olmasından dolayı popüler olan Kang Yi-Na karakterini canlandırmaktadır. O, 'Belle Epoque' evinden ayrılmıştır ve onun yerine yeni bir kız taşınmıştır.

Dizinin ilk bölümünün Ağustos ayının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki