Park Hye-Soo "Age of Youth 2" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

  Maysa   |     7-06-2017, 15:59


Oyuncu Park Hye-Soo’nun "Age of Youth 2" dizisinin kadrosundan ayrıldığı açıklandı ve dizinin kadrosuna Ji Woo ve Choi A-Ra katıldı.


"Age of Youth 2" dizisinin ilk sezonunda Yoo Eun-Jae karakterini canlandıran Park Hye-Soo dizinin çekimleri ile çatışan programı nedeniyle dizinin kadrosundan ayrıldı ve Park Hye-Soo’nun yerine Yoo Eun-Jae karakterini Ji Woo canlandıracak. Ayrıca Kang Yi-Na’nın (Hwa Young) boşalttığı odaya yeni taşınan kızı Choi A-Ra canlandıracak.

"Age of Youth 2", ilk sezonunun kaldığı yerden 1 yıl sonra 'Belle Epoque' evini paylaşan 5 kızın (Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin, Ji Woo, Choi A-Ra) etrafında dönmektedir.

Han Ye-Ri dizide iktisat bölümünden mezun olan Yoon Jin-Myung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Çin’de 1 yıl geçirdikten sonra Kore’ye geri dönmüş ve iyi bir iş bulmuştur.

Han Seung-Yeon dizide beslenme uzmanlığı bölümünde okuyan Jung Ye-Eun karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, erkek arkadaşı ile yaşadığı olayların kötü etkisinden dolayı 1 yıl okulunu dondurmuştur ve artık üniversiteye geri dönmüştür.

Park Eun-Bin dizide medya öğrencisi olan Song Ji-Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri geçmişte olduğu gibi hâlâ kendine bir erkek arkadaş bulmamıştır.

Ji Woo dizide psikoloji bölümünde okuyan Yoo Eun-Jae (1. sezonda Park Hye-Soo canlandırmıştı) karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, erkek arkadaşından yeni ayrılmışltır ve bu yüzden duygusal olarak bunalımdadır.

Choi A-Ra dizide kızların yeni ev arkadaşı olan Jo Eun karakterini canlandırmaktadır. O, Kang Yi-Na’nın (Hwa Young) boşalttığı oda da kalmaya başlar.

Kim Min-Suk dizide 'Belle Epoque' ev sahibesinin vekili olan Seo Jang-Hoon karakterini canlandırmaktadır.

Onew dizide mühendislik bölümünde okuyan bir üniversite öğrencisi olan Kwon Ho-Chang karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri Jung Ye-Eun’u (Han Seung-Yeon) sevmektedir.

Konuk oyuncu olarak rol alan Hwa Young dizide güzel bir kadın olmasından dolayı popüler olan Kang Yi-Na karakterini canlandırmaktadır. O, 'Belle Epoque' evinden ayrılmıştır ve onun yerine yeni bir kız taşınmıştır.

Dizinin ilk bölümünün Ağustos ayının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…