"School 2017" Dizisinin Ana Kadrosu Belirginleşmeye Başladı


Kim Jung-Hyun ve Jang Dong-Yoon’un "School 2017" erkek başrol karakterleri canlandıracağı açıklandı. Han Joo-Wan ve Han Sun-Hwa’ya ise dizide yardımcı karakterleri canlandırması için teklif götürüldü.


Dizi, öğrencilerin gerçek hayattaki yaşam tarzlarını, karşı karşıya kaldıkları zorlukları ve hissettikleri acıları konu almaktadır.

Kim Jung-Hyun dizide birinci erkek başrol karakteri Hyun Tae-Woon’u canlandıracak. Onun karakteri, ABD’de bir liseye giderken başını bir belaya sokar ve bu yüzden Güney Kore’ye geri dönerek burada bir liseye başlar. Başkalarına karşı asi, kaba ve kibirli olmasına karşın babası zengin ve güç sahibi olduğu için okuldaki öğrenciler ve okul yönetimi sesini çıkarmaz.

Jang Dong-Yoon dizide birinci erkek başrol karakteri Song Dae-Whee’yi canlandıracak. Onun karakteri iyi notlara, iyi kişiliğe ve iyi bir espri anlayışına sahiptir ve fakir bir aileden gelmektedir. O, zayıfları korumak gibi bir içgüdüye sahiptir. O, açık ara farkla öğrenci temsilcisi olarak seçilmiştir. Bir öğrencinin isteyeceği her şeye sahip gibi görünse de sahip olmadığı tek şey vardır. O da etkili ebeveynler.

Han Joo-Wan eğer teklifi kabul ederse dizide bir lise öğretmenini canlandıracak. O, iyi görünümden dolayı öğrenciler tarafından 'idol' öğretmen olarak anılmaktadır. Ancak onun karakteri tüm popülerliğine rağmen korkak birisidir.

Han Sun-Hwa eğer teklifi kabul ederse dizide bir lisede görevli bir polis memuru olan Han Suzy karakterini canlandıracak.

"School 2017" dizisi, ilk sezonunun 1999 yılında çekildiği "School" serisinin 7. sezonudur. "School" serisinin her sezonunda ayrı ayrı konular işlenmiş ve farklı oyuncular rol almıştır. Dizinin 6. Sezonu "Who Are You - School 2015" dizisidir.

Ayrıca dizinin senaristliğini "Let's Eat" ve "Rude Miss Young-Ae" serilerini kaleme alan Lim Soo-Mi yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Temmuz ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, dramabeans, asianwiki