Lee Sang-Woo ve Kim So-Yeon Bugün Evlendi

  Maysa   |     9-06-2017, 18:21


9 Haziran’da Lee Sang-Woo ve Kim So-Yeon aile üyeleri ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir düğün töreni ile dünya evine girdi.


HM Entertainment ve Namoo Actors’ün yaptığı açıklamaya göre düğün töreni Gangnam, Seul'deki bir düğün salonunda yapıldı. Düğün töreni aileleri ve konukları için düğünü basına kapalı bir şekilde yapıldı. Düğün törenini yönetmen Jung Eul-Young yönetirken Kim So-Yeon’un yakın arkadaşı ve bu yıl evlenen Bada düğün şarkılarını söyledi.

Yeni evli çift kendi ajansları aracılığı ile şunları paylaştı: "Evliliğimizi ilan ettikten sonra bize iyi dilekte bulunun ailelerimize ve arkadaşlarımıza değil muhabirlere ve hayranlarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Gelecekte de birbirimize saygı göstermeye ve mutlu bir aile olarak büyümeye devam edeceğiz. Hayatımızın bu yeni başlangıcında verilen tüm desteğe müteşekkiriz. Yakında yeni projeler ile dönmeyi umuyoruz."

Çift, "Happy Home" dizi setinde bir araya geldi ve 6 Eylül 2016 tarihinde sevgili oldukları açıklandı. Altı ay sonra, 28 Mart'ta ise çift evlenme kararı aldığını açıkladı.

Yeni evli çiftimizi tebrik ediyoruz!

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…