Shin Hyun-Soo "Age of Youth 2" Dizisinde Rol Alacak

  Maysa   |     10-06-2017, 15:20


Shin Hyun-Soo’nun "Age of Youth 2" dizisinde rol almaya devam edeceği açıklandı.


Shin Hyun-Soo, "Age of Youth 2" dizisinin ilk sezonunda Yoo Eun-Jae’nin (Park Hye-Soo) sunbaesi ve erkek arkadaşı olan Yoon Jong-Yeol karakterini canlandırmıştı. Dizinin ikinci sezonunda ise aynı karakteri canlandırmaya devam edecek. Ancak ikinci sezonda Yoo Eun-Jae ile yeni ayrılmış olacak. Ayrıca Park Hye-Soo "Age of Youth 2 dizisinin çekimleri ile çatışan programı nedeniyle dizinin kadrosundan ayrıldığı ve Park Hye-Soo’nun yerine Yoo Eun-Jae karakterini Ji Woo’nun canlandıracağı açıklanmıştı.

"Age of Youth 2", ilk sezonunun kaldığı yerden 1 yıl sonra 'Belle Epoque' evini paylaşan 5 kızın (Han Ye-Ri, Han Seung-Yeon, Park Eun-Bin, Ji Woo, Choi A-Ra) etrafında dönmektedir.

Dizinin ilk bölümünün Ağustos ayının sonlarına doğru yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…