"Midnight Runners" Filminin İlk Fragmanı ve Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     12-06-2017, 15:14


Başrollerinde Park Seo-Joon ve Kang Ha-Neul’un rol aldığı "Midnight Runners" filminin ilk fragmanı ve ilk afişi yayımlandı.


Film, iki polis akademisi öğrencisinin gözlerinin önünde gerçekleşen bir kaçırılma olayını çözmeye çalışmasını konu almaktadır.

Park Seo-Joon ve Kang Ha-Neul filmde iki polis akademisi öğrencisini canlandırmaktadır. Ayrıca filmde Park Ha-Sun yardımcı karakteri canlandırmaktadır. Park Ha-Sun filmde polis akademisinde bir öğrenci olan Joo-Hee karakterini canlandırmaktadır. O, Park Seo-Joon ve Kang Ha-Neul’un sunbaesidir. Onun karakteri çaylakları eğitirken sert ve soğuk birisi iken gerçekte sıcak bir kalbi vardır.

Filmin Ağustos ayında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…