"Are You Human Too?" Dizisinin Başrol Oyuncuları Belirlendi
  • Maysa
  • 13-06-2017, 15:51


Seo Kang-Joon ve Kong Seung-Yeon’nun KBS2’nun yeni fantastik "Are You Human Too?" dizisinde başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.


Dizi, bir insanmış gibi davranan bir robot (Seo Kang-Joon) ile onun bir insan olduğunu sanan koruması (Kong Seung-Yeon) etrafında dönmektedir.

Seo Kang-Joon dizide insan görünümünde yapay bir zekaya sahip olan Nam Shin III adında bir androidi ve büyük bir şirketin CEO’sunun tek çocuğu olan Nam Shin karakteri canlandırmaktadır. Nam Shin geçirdiği bir kaza sonrasında komaya girer. Beyin bilimi ve yapay zeka üzerinde bir uzman olan annesi (Kim Sung-Ryoung) Nam Shin gibi görünen Nam Shin III adlı bir robot üretir. Artık o, sahte Nam Shin’dir. Kong Seung-Yeon ise dizide Nam Shin’in (Seo Kang-Joon) koruması olan Kang So-Bong karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, dövüş sanatlarında usta birisidir ve dışarıdan soğuk ve güçlü biri gibi görünmesine karşın aslında sıcak kalpli ve sevimli bir kişiliği vardır. İlk başlarda Kang So-Bong karakterini canlandırması için oyuncu Go Ah-Ra’ya teklif götürülmüştü. Ancak oyuncunun bu teklifi reddettiği açıklandı.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2016 yapımı "Becky's Back", 2013 yapımı "Shark" ve 2012 yapımı "Bridal Mask" dizilerinde yönetmenlik yapan Cha Young-Hoon otururken dizinin senaristliğini 2012 yapımı "The Princess' Man" dizisini kaleme alan Jo Jung-Joo yapmaktadır.

"Are You Human Too?" dizisinin çekimlerine Haziran ayının sonunda başlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, soompi