Kim Jae-Joong’a Yeni Bir Diziden Daha Teklif Götürüldü
  • Maysa
  • 13-06-2017, 16:22


'JYJ' grubundan Kim Jae-Joong’a KBS2’nun yeni fantastik-komedi türündeki dizisi "Manhole"de bir zaman gezgini canlandırması için teklif götürüldüğü açıklandı.


Geçtiğimiz günlerde Kim Jae-Joong’a "Invisible Man"adlı bir mini dizide canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı ve aradan çok geçmeden Kim Jae-Joong yeni bir projenden teklif götürüldü.

İlgili Haber: Kim Jae-Joong’a Yeni Bir Mini Diziden Teklif Götürüldü

Kim Jae-Joong’un ajansı C-JeS Entertainment’dan bir temsilci, "Kim Jae-Joong’un "Manhole" dizisinden teklif aldığı doğrudur. Şuanda teklifi düşünmektedir." şeklinde bir açıklamada bulunuldu.

Dizi, bir zaman gezgini olan Bong Pil etrafında dönmektedir. Bong Pil bir hafta içinde gerçekleşecek düğününü engelleyebilmek için geçmiş ile günümüz arasında dolaşmaya başlar.

Kim Jae-Joong eğer teklifi kabul ederse dizide 3 yıldır devlet memurluğu sınavına hazırlanan Bong Pil karakterini canlandıracaktır. O, 3 yıldır devlet memurluğu sınavına hazırlanmasına karşın sınava çalışmaktan memnun değildir. Bu yüzden mahalleli tarafından işsiz güçsüz hovarda birisi olarak anılmaktadır. O, bir posta müdürü olan babasına büyük oranda bağlı olan daha olgunlaşmamış birisidir.

Dizinin ilk bölümünün 9 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, soompi