"Battleship Island" Filminin 5 Karakter Afişi Yayımlandı
  • Maysa
  • 22-06-2017, 15:04


Başrollerinde Hwang Jung-Min, So Ji-Sub ve Song Joong-Ki’nin rol aldığı "Battleship Island" filminin 5 karakter afişi yayımlandı.


Yayımlanan afişler Hwang Jung-Min, So Ji-Sub, Song Joong-Ki, Lee Jung-Hyun ve Kim Soo-Ahn’ın canlandırdığı karakterin afişleridir.

Film, Japon sömürge döneminde, yaklaşık 400 Korelinin kömür madenlerinde çalıştırmak amacıyla 'Battleship Island '('Hashima Island')' adlı bir savaş gemisi ile zorla götürülmesini ve gemidekilerin özgürlük için mücadele etmesini anlatmaktadır.

Hwang Jung-Min filmde Kyungsung Otel’inde bando şefliği yapan Lee Kang-Ok karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kızını korumak için Japonya’ya gitmeye karar verir. Ancak onu Japonya’ya göndermek yerine kandırıp zorla 'Battleship Island' gemisine bindirirler. 'Battleship Island' gemisinde kızını korumak için her şeyi yapan cesur bir babadır.

So Ji-Sub filmde Kyungsung’daki (Seul şimdiki adıdır.) en iyi savaşçılardan biri olan Choi Chil-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, 'Battleship Island' gemisinde sorunlara yol açsa da aslında sıcak bir kalbe sahiptir.

Song Joong-Ki filmde Kore Bağımsızlık örgütünün bir üyesi olan Park Moo-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, bağımsızlık grubunun bir üyesini kurtarmak için 'Battleship Island' gemisinin içine sızar ve halkın bağımsızlığını kazanması için gemidekilere önderlik eder.

Kim Soo-Ahn filmde Lee Kang-Ok’un (Hwang Jung-Min) kızı olan So-Hee karakterini canlandırırken Lee Jung-Hyun ise Lee Kang-Ok (Hwang Jung-Min), Choi Chil-Sung (So Ji-Sub) ve Park Moo-Young (Song Joong-Ki) ile beraber "Battleship Island" gemisinden kaçmaya çalışan Mal-Yeon karakterini canlandırmaktadır.

Resim

Filmin Temmuz ayında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki