Uee ve Kim Jae-Joong’un "Manhole" Dizisinde Rol Alacak
  • Maysa
  • 23-06-2017, 18:01


'After School' grubunun eski üyesi Uee ve 'JYJ' grubundan Kim Jae-Joong’un "Manhole" dizisinde başrol karakterleri canlandıracağı kesinleşti.


Dizi, bir zaman gezgini olan Bong Pil etrafında dönmektedir. Bong Pil bir hafta içinde gerçekleşecek bir düğünü engelleyebilmek için geçmiş ile günümüz arasında dolaşmaya başlar

Kim Jae-Joong dizide 3 yıldır devlet memurluğu sınavına hazırlanan Bong Pil karakterini canlandıracak. O, 3 yıldır devlet memurluğu sınavına hazırlanmasına karşın sınava çalışmaktan memnun değildir. Bu yüzden mahalleli tarafından işsiz güçsüz hovarda birisi olarak anılmaktadır. O, bir posta müdürü olan babasına büyük oranda bağlı olan daha olgunlaşmamış birisidir.

Uee ise dizide Bong Pil’in (Kim Jae-Joong) kapı komşusu olan Kang Soo-Jin karakterini canlandıracak. O ve Bong Pil 18 yıldır arkadaştır. O, geçen 18 yıl boyunca Bong Pil ile arasına bir duvar örmüştür. Ancak buna rağmen Bong Pil uzun zamandır ona âşıktır. Bununla birlikte Soo-Jin yakın zamanda başka birisi ile evlenecektir. Onun evlilik tarihi yaklaştıkça Bong Pil’in kendisine olan sevgisini başka bir bakış açısıyla görmeye başladıktan sonra duyguları alt üst olacaktır.

Dizinin ilk bölümünün 9 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki