"Bad Guys 2" Dizisinin Ana Kadrosu Kesinleşti

  Maysa   |     29-06-2017, 14:29


Park Joong-Hoon, Kang Ha-Neul, Joo Jin-Mo ve Um Tae-Goo’nun "Bad Guys 2" dizisinderol alacağı kesinleşti.


Park Joong-Hoon dizide bir savcı olan Woo Je-Moon karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, adalete oldukça önem veren birisidir. Kang Ha-Neul ise dizide üç yıldır bir savcı olarak çalışan No Jin-Pyeong karakterini canlandıracaktır. O, Woo Je-Moon (Park Joong-Hoon) ile aynı ofiste çalışan Onun karakteri akıl hocasının ölümüne tanık olduktan sonra sarsılır.

2014 yılında yayımlanan dizinin ilk sezonu, bazı suç vakalarını çözmek için polis teşkilatının bir grup suçlu ile iş birliği yapmasını konu almaktadır.

"Bad Guys 2" dizisinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…