Eric ve Na Hye-Mi Bugün Evlendi + Düğünden Görüntüler


'Shinhwa' grubundan Eric ve oyuncu Na Hye-Mi düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.


Sevimli çiftin düğün töreni, 1 Temmuz'da yakın aile üyeleri ve arkadaşları ile birlikte Seul'deki bir kilisede gerçekleştirildi. Düğün törenine 'Shinhwa' grubunun tüm üyeleri dışında Lee Seo-Jin, Yoon Kyun-Sang ve Ye Ji-Won gibi ünlü isimlerde katıldı.

Eric, "Yeni başlangıcımızda bizi tebrik eden tüm hayranlarımıza içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. Birbirimize saygı duyacağız ve birlikte gelecekte mutlu ve sağlıklı bir aileyi büyütmeyi umut ediyoruz." şeklinde açıklama yayımladı.

E&J Entertainment, "Sadece 'Shinhwa' grubunun lideri olarak değil, aynı zamanda bir oyuncu olarak da çalışan Eric, bugün oyuncu Na Hye-Mi ile evlendi. Herkese içtenlikle teşekkür ediyorlar, gelecekteki etkinliklerinde Eric’i desteklemeye devam etmenizi dileriz."

"Eric 19 yıl boyunca 'Shinhwa' grubunun bir üyesi ve bu sayede hayranları ona bir çok sevgi dileğinde bulundu. Bundan sonra da Eric olgun bir zihniyet sunmayı ve gelecekteki promosyonları için çok çalışmayı umut ediyor. Tüm sevgi için teşekkür ederiz." şeklinde bir açıklamada bulundu.

Aynı gün, Shinhwa Company, yeni evlileri tebrik etmek için resmi bir bildiri yayımladı: "Shinhwa'nın lideri Eric’in evliliğini kutluyoruz. Shinhwa Company, Shinhwa ve birey olarak Eric’i desteklemek ve hayranlarımız için elinden gelen her şeyi yapmaya devam edecektir."

İkili, 5 yıldır birbirlerini tanımaktaydı ve iki ay önce, Nisan ayında, evleneceklerini duyurmuşlardı.

Çiftimizi tebrik ediyoruz!

Kaynak: allkpop, soompi