Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo Ekim'de Evlenecek


Efsanevi K-drama çifti gerçek oldu!


Kore'nin ideal çifti Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo'nun Ekim ayında evlenecekleri açıklandı.

2016'nın hit dizisi "Descendants of the Sun"ın iki yıldızının ilişkileri, Blossom Entertainment ve United Artists Agency (UAA) ajansları tarafından doğrulandı.

Açıklama şu şekilde yapıldı:

"Her şeyden önce, Song Joong-Ki ve Song Hye-Kyo'ya çok fazla ilgi gösteren ve seven Koreli ve uluslararası hayranlarına teşekkür ediyoruz. Ayrıca, bu şaşırtıcı haberi iletirken anlayışla karşılamanızı bekliyoruz. Song Joong-Ki ve Song Hye-KyoEkim 2017 son gününde bir düğün töreni düzenleyecekler. Evlilik sadece özel bir mesele değil, iki aile arasındaki bir tanışma değil, aynı zamanda pek çok açıdan hassas bir durumdur. Evlilik öncesi temkinli olmaktan başka seçenekleri yoktu ve bu yüzden son olarak bu mesajı iletiyoruz. Herkesin anlayışını istiyoruz. Güzel bir gelecek için bir araya gelerek en iyi dileği göndermenizi rica ediyoruz ve iki oyuncu da haberleri hayranlarına ayrı ayrı tekrar iletecek. Teşekkür ederiz".

Ne diyelim ki biz de Güney Kore Sineması ailesi olarak mutluluklar dileyelim. Soyadları bile aynı olan bu iki çift; yani iki Song, sonsuza kadar mutlu olsun :).

 

Kaynak: soompi