"Reunited Worlds" Dizisinin İlk Fragmanı Yayımlandı


Başrollerinde Yeo Jin-Goo, Lee Yeon-Hee ve Ahn Jae-Hyeon’un rol aldığı "Reunited Worlds" dizisinin ilk fragmanı yayımlandı.


Dizi, aynı yıl doğan iki çocukluk arkadaşının arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır. Garip olan ise şuan biri 18 yaşındadır diğeri 31…

Yeo Jin-Goo dizide Sung Hae-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun gerçekte 31 yaşında olması gerekmektedir ancak hem zihinsel hem de görünüş açısından 18 yaşında gibidir. Onun karakteri, temiz kalpli dürüst birisidir.

Lee Yeon-Hee dizide 31 yaşındaki Jung Jung-Won karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, cesur ve aktif olmayı seven parlak bir kişiliğe sahiptir. O, 5 yıldır bir restoranda mutfağın bulaşık ve temizliğinden sorumlu kişi olarak çalışmaktadır. O, ortadan kaybolan Hae-Sung’un anısına (Yeo Jin-Goo) bir şef olmaya çalışmaktadır. Jung Chae-Yeon dizide 18 yaşındaki Jung Jung-Won karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Beautiful Gong Shim" ve "The Girl Who Sees Smells" dizilerinin yönetmeni oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Beautiful Gong Shim", "The Girl Who Sees Smells" ve "Rooftop Prince" dizilerini kaleme alan Lee Hee-Myung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 19 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: asianwiki