"Criminal Minds" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     8-07-2017, 10:34


Başrolünde Lee Jun-Ki, Moon Chae-Won ve Son Hyun-Joo’nun rol aldığı "Criminal Minds" dizisinin ikinci fragmanı yayımlandı.


İlk bölümü 2005 yılında yayımlanan ve hâlâ yayımlanmaya devam eden Amerika yapımı "Criminal Minds" dizisinden uyarlama olan dizi, aralarında dahi profilcilerinde bulunduğu bir grup ajanın seri cinayet davalarını suçluların bakış açısıyla bakarak çözmesini konu almaktadır.

Ayrıca dizide Lee Sun-Bin, Kim Young-Chul, Go Yoon ve Yoo-Sun yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 26 Temmuz’da tvN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki, tvn

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…