"My Father is Strange" Dizisi 2 Bölüm Uzatıldı

  Maysa   |     12-07-2017, 14:20


KBS2’nun popüler haftasonu dizisi "My Father is Strange"'in iki bölüm uzatıldığı açıklandı.


11 Temmuz’da KBS’ten bir temsilci, "My Father is Strange" dizisinin önceden planlanılanın aksine toplamda 50 bölüm yerine 52 bölüm olacağını belirtti. Dizinin 22 Ağustos 2017 tarihinde final bölümü yayımlanacak.

Her Cumartesi & Pazar günleri saat 19:55’te KBS2 ekranlarında yayımlanan "My Father is Strange" dizisi yüksek reyting oranları elde etmektedir.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…