"Falsify" Dizisinden Ana Karakterlerin Afişleri Yayımlandı
  • alie
  • 13-07-2017, 15:16


Başrolünde Nam Goong-Min, Uhm Ji-Won ve Yu Jun-Sang’ın rol aldığı "Falsify" dizisinin yeni karakter afişleri yayımlandı.


Dizi, yapılan yolsuzlukları açığa çıkarmak için mücadele eden Han Moo-Young (Nam Goong-Min), Lee Seok-Min (Yu Jun-Sang) ve bir savcı olan Kwon So-Ra (Uhm Ji-Won) etrafında dönmektedir.

Nam Goong-Min dizide baş belası bir muhabir olan Han Moo-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun abisi bir muhabirdir ve büyük bir yolsuzluk skandalını ortaya çıkarmaya çalışırken ölmüştür. Moo-Young, abisinin ölümüne neden olanlardan intikam almak ve yapılan yolsuzlukları gün yüzüne çıkarmak için muhabir olur. Onun karakter afişinde, "Makale engellendi, kanun hiçe sayıldı ve oyunun kuralları tamamen değişti. Bundan sonra kendi başımın çaresine bakacağım."  yazmaktadır.

Yu Jun-Sang dizide dizide bir muhabir olan Lee Seok-Min karakterini canlandırmaktadır. Büyük bir gazetede muhabir olarak çalışırken kariyerini dibe vurduracak bir olaya karışır. Böylece makale yazmakla hiçbir alakası olmayan bir bölümde çalışmaya başlar. Onun karakter afişinde, "Onlara küçük bir taş atmaya kalkışırsan bir kaya ile karşılaşacaksın. Davanın nere bittiğini anlayamayacaksın."  yazmaktadır.

Uhm Ji-Won dizide hırslı bir savcı olan Kwon So-Ra karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "Bence, esas davanın üstünü örten bir dalkavuksun."

Jeon Hye-Bin dizide usta bir haber fotoğrafçısı olan Oh Yoo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, Lee Seok-Min’in (Yu Jun-Sang) takımındadır.

Dizinin ilk bölümünün 24 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki