Ji Soo "Bad Guys 2" Dizisinde Rol Alacak

  Maysa   |     18-07-2017, 19:00


Ji Soo başrollerinde Park Joong-Hoon, Kang Ha-Neul ve Joo Jin-Mo’nun rol aldığı "Bad Guys 2" dizisinde ana karakterlerden birini canlandıracağı açıklandı.


Ji Soo dizide oyuncu Um Tae-Goo’nun sağlık sorunları nedeni ile diziden ayrılmadan önce canlandırması kararlaştırılan Han Gang-Joo karakteri canlandıracak. O, bir hapishanede mahkûmdur. Onun karakteri hapse ailesi için girmiştir. Ancak yanlış bir hayat yaşadığını fark eder ve değişmeye karar verir.

2014 yılında yayımlanan dizinin ilk sezonu, bazı suç vakalarını çözmek için polis teşkilatının bir grup suçlu ile iş birliği yapmasını konu almaktadır.

"Bad Guys 2" dizisinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…