Seo Hyun-Jin, Yang Se-Jong ve Kim Jae-Wook "Temperature of Love" Dizisinde Rol Alacak
  • Maysa
  • 19-07-2017, 15:20


Seo Hyun-Jin, Yang Se-Jong ve Kim Jae-Wook’un romantik-komedi türündeki "Temperature of Love" diziside rol alacağı açıklandı.


"Temperature of Love", 2013 yılında yayımlanan ve yazar-senarist Ha Myung-Hee tarafından kaleme alınan "Chakhan Seupeuneun Jeonhwareul Bakji Anneunda" adlı bir romandan uyarlamadır. Romanın yazarı Ha Myung-Hee bizzat kendisi romanını diziye uyarlayacaktır.

Yazar-senarist Ha Myung-Hee aynı zamanda "Doctors" ve "High Society" dizilerini de kaleme almıştır.

Dizi, bir yazar olan Hyun-Soo ve Fransız mutfağı şefi olma hayalleri kuran Jung-Sun’un birbirlerinin gerçek kimliklerini bilmeden internet üzerinden tanışmalarını ve sonrasında yaşananları konu almaktadır.

Seo Hyun-Jin dizide bir yazar olan Hyun-Soo karakterini canlandıracaktır. O, yazdığı bir dizi senaryosunun çekilmesinin hayalini kurmaktadır. Bir gün, bir sohbet odasında 'Jane' takma adı ile 'Good Soup' (iyi çorba) takma adındaki biri ile sohbet etmeye başlar. Çok geçmeden onunla gerçek hayatta da karşılaşır.

Yang Se-Jong dizide 'Good Soup' adlı bir restoranın şefi olan Jung-Sun karakterini canlandıracaktır. Onun karakteri, sınırları konusunda oldukça net birisidir. Başkaları tarafından kontrol edilmekten ya da başkalarını kontrol etmekten nefret eden ve aynı zamanda rekabetçi birisidir. Dışarıdan bakılınca mükemmel biri gibi görünse de annesi ile ilgili geçmişinden dolayı yaralıdır.

Kim Jae-Wook dizide bir eğlence ajansının CEO’sunu canlandırmaktadır. O, Jung-Sun’un (Yang Se-Jong) yaptığı yemekleri sevmektedir. Bu yüzden onunla birlikte ortaklaşa 'Good Soup' restoranını açmıştır. Ancak Hyun-Soo (Seo Hyun-Jin) ile tanıştıktan sonra iki iş ortağı aşkta birbirlerinin rakipleri olur.

İlk resmi çıkışını 2016 – 2017 yapımı "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizinde rol alarak yapan yükselen yıldız Yang Se-Jong ilk kez bu dizi ile bir başrol karakteri canlandıracak.

Bu arada Seo Hyun-Jin ve Yang Se-Jong daha önce "Romantic Doctor, Teacher Kim" dizisinde beraber çalışmışlardı.

Dizinin ilk bölümünün Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: dramabeans, daum