"Criminal Minds" Dizisinin Karakter Afişleri ve Uzun Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 20-07-2017, 14:55


Başrolünde Lee Jun-Ki, Moon Chae-Won ve Son Hyun-Joo’nun rol aldığı "Criminal Minds" dizisinin 5 dakika 13 saniyelik uzun fragmanı ve karakter afişleri yayımlandı.


İlk bölümü 2005 yılında yayımlanan ve hâlâ yayımlanmaya devam eden Amerika yapımı "Criminal Minds" dizisinden uyarlama olan dizi, aralarında dahi profilcilerinde bulunduğu bir grup ajanın seri cinayet davalarını suçluların bakış açısıyla bakarak çözmesini konu almaktadır.

Ayrıca dizide Lee Sun-Bin, Go Yoon, Yoo-Sun ve Kim Young-Chul yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Lee Jun-Ki dizide NCI’nin olay yeri soruşturma ekibinin bir üyesi olan Kim Hyun-Joon karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, günlük hayatında ciddiyetsiz biri olmasına rağmen suç mahallinde bunun tam tersi bir kişiliğe bürünür. Ekibin en aktif üyesidir ve tamamen sürprizlerle doludur.

Moon Chae-Won dizide NCI’de bir ajan olarak görev alan Ha Sun-Woo karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, kanuna ve ahlaka aykırı olduğunu düşündüğü hiçbir şeyi yapmayan bir yaşam prensibine sahiptir. O, işini büyük bir tutkuyla yapmaktadır ve tereddüt etmeden kendisini tehlikeli durumlara atmaktadır.

Son Hyun-Joo dizide Ulusal İstihbarat Servisi'nin uluslararası suç birimi NCI’de yer alan ve profilcilerden oluşan ekibin başı olan Kang Ki-Hyung karakterini canlandırmaktadır. O, bir suçlunun aklından geçenleri anlayabilen ve böylece suç vakalarını büyük bir soğukkanlılıkla çözen Kore’nin en iyi profilcisidir.

Lee Sun-Bin dizide NCI’nin medya iletişim bölümünün başı olan Yoo Min-Young karakterini canlandırmaktadır.

Go Yoon dizide NCI’de bir ajan olarak görev alan Lee Han karakterini canlandırmaktadır. O, biriminin en genç ajanıdır ve davranış analizinde bir dahidir.

Yoo-Sun dizide NCI’nin istihbarat bölümünde bir ajan olarak görev alan Na Na-Hwang karakterini canlandırmaktadır.

Kim Young-Chul dizide NCI’nin biriminin kurucusu ve başı olan Baek San karakterini canlandırmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 26 Temmuz’da tvN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: tvn