"Wise Prison Life" Dizisinin Senaryo Okuması Yapıldı

  92Sunbea   |     20-07-2017, 19:40


Shin Won-Ho'nun yönetmeni olduğu "Wise Prison Life" dizisinin oyuncuları belli oldu.


Dizinin başrol oyuncuları Jung Kyung-Ho, Park Hae-Soo, Krystal, Sung Dong-Il, Jung Woong-In, Choi Moo-Sung, Yoo Jae-Myung, Im Hwa-Young ve daha fazlası senayo okumasına katıldılar.

Yönetmen Shin Won-Ho, yayımlandığı dönemde çok popüler olan "Reply" serisinin yönetmeni olarak tanınır. Shin Won-Ho, "Wise Prison Life"ın senaryo ve tür olarak önceki dramalarından farklı olacağını belitti. Ancak yine de seri dramalarda daha önce birlikte çalıştığı oyuncuların yeni dramasında da yer alacak olması dikkat çekiyor.

Mesela "Reply" serisinin babası Sung Dong-Il ve "Reply 1988"de Park Bo-Gum'un babasını canlandıran Choi Moo-Sung ve Jung Woong-In, mahkumlar ve gardiyanların yaşadıklarını anlatan bu dizide tekrar karşımıza çıkacaklar.

Bunun yanı sıra Reply 1988'de öğrenci dekanı rolünde karşımıza çıkan ve şu sıralar "Stranger"de rol alan Yoo Jae-Myung, "Wise Prison Life"da konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

Diziden gelen teklifi kabul eden Krystal ise dışarıdan havalı ve şen şakrak görünen ancak içinde fırtınalar kopan, duygusal bir yapıya sahip karakteri canlandıracaktır. Bu karakterle birlikte Krystal'in oyunculuğunun olgun tarafını da görmüş olacağız.

In Hwa-Young ise hüzünlü hikayesiyle izleyicileri gözyaşlarına boğacağa benziyor.

Senayo okumalarından önce açıklamalarda bulunan Shin Won-Ho"hapishane gibi olağandışı bir mekanda geçen hikayeyi ekranlara yansıtmak hem beni, hem de senaristleri çok zorladı" dedi.

Dört saat süren senaryo okumalarının ardından Shin Won-Ho,"tüm oyuncuların sıkı çalışmalarıyla keyifli bir süreç geçireceğimizi düşünüyorum. Oldukça iyi bir proje ortaya çıkarmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.

 

Kaynak: soompi

 

 




Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…