"Falsify" Dizisinin Uzun Fragmanı + Dizinin Özel Bölümü Yayımlanacak
  • alie
  • 24-07-2017, 14:08


Başrolünde Nam Goong-Min, Uhm Ji-Won ve Yu Jun-Sang’ın rol aldığı "Falsify" dizisinin 5 dakika 20 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı ve dizinin ilk bölümünden önce özel bir bölümü yayımlanacak.


Dizinin yayımlanacak olan özel bölümün iki kez farklı saatlerde yayımlanacağı açıklandı. İlk olarak Güney Kore saati ile 16:00’da yayımlanacak olan özel bölüm daha sonra 18:10’da tekrar yayımlanacak. Yayımlanacak olan özel bölümde, dizinin genel hikâyesinde dikkat edilmesi gereken ana unsurların altı çizilecek ve dizinin karakterleri hakkında bilgi verilecek. Bunların yanı sıra dizi setindeki ve dizinin basın toplantısındaki kamera arkası görüntüleri yayımlanacak.

Özel bölüm ile ilgili olarak dizinin bir personeli şu şekilde konuştu: "Bu özel bölümü, diziyi hevesle bekleyen tüm izleyicilere teşekkür etmek üzere hazırladık ve beklentilerin karşılandığı harika bir önizleme niteliği taşıyacak. İlk iki bölümle ilgili ipuçları sunmakla kalmayıp izleyiciler oyuncu kadrosunun bu diziyi neden beğendiklerini ve neden bu dizi konusunda bu kadar emin olduklarını dinleme fırsatı bulacak."

Dizi, yapılan yolsuzlukları açığa çıkarmak için mücadele eden iki muhabir (Nam Goong-Min & Yu Jun-Sang) ve bir savcının (Uhm Ji-Won) etrafında dönmektedir.

Dizinin ilk bölümünün bugün Güney Kore saati ile 22:00'da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: sbs, soompi