Kim So-Eun ve Lee Sang-Yeob Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Maysa   |     25-07-2017, 15:18


Kim So-Eun ve Lee Sang-Yeob'un KBS’in yeni özel draması olan "You’re Closer Than I Think"de rol alacakları açıklandı.


Gizem türündeki dizi, düğün gününde ardında sadece bir mesaj bırakarak kaçan ve kendi balayına tek başına giden bir gelinin etrafında dönmektedir.

Kim So-Eun dizide kaçak bir gelini canlandıracak. O, kaçarken kocası onu takip eder ve onu takip ettikçe karısının etrafında dönen gizemi keşfeder. Lee Sang-Yeob ise bir ikinci el kitap dükkânının sahibini ve bağımsız bir radyoda part-time olarak çalışan bir DJ’yi canlandıracak.

Toplam 10 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümünün Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: dramabeans

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…