"While You Were Sleeping" Dizisinin Çekimleri Tamamlandı
  • alie
  • 27-07-2017, 14:19


Başrollerini Lee Jong-Suk ve Suzy’in paylaştığı SBS’in fantastik-romantik türündeki "While You Were Sleeping" dizisinin çekimlerinin bittiği açıklandı.


Bu yılın Şubat ayında başlayan ve yaklaşık 6 ay süren dizinin çekimlerinin bugün sona erdiği bildirildi.

Dizi, rüyalarında başkaların başına gelen talihsiz olayları görebilen bir kadın (Suzy) ile kadının rüyalarının gerçekleşmesini önlemek için elinden gelen her şeyi yapan (Lee Jong-Suk) bir savcının hikâyesini anlatmaktadır.

Lee Jong-Suk ve Suzy'nin yanı sıra Lee Sang-Yeob, Ko Sung-Hee, Jung Hae-In ve Shin Jae-Ha yardımcı karakterleri canlandırmaktadır. Dizinin ana oyuncu kadar konuk oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Kim So-Hyun, Yoon Gyun-Sang ve Lee Sung-Kyung konuk oyuncu olarak dizide yer alacak.

Dizinin senaristliğini 2011 yapımı "Dream High", 2013 yapımı "I Can Hear Your Voice", 2014 – 2015 yapımı "Pinocchio" ve 2016 yapımı "Page Turner" gibi hit yapmış dizileri kaleme alan Park Hye-Ryun yapmaktadır. Daha önce senarist Park Hye-Ryun Lee Jong-Suk ile "I Can Hear Your Voice" ve "Pinocchio" dizilerinde, Suzy ile "Dream High" dizisinde beraber çalışmıştır.

Dizinin yönetmenliğini ise 2013 - 2014 yapımı "You Who Came From the Stars" ve 2016 yapımı "Doctors" gibi büyük başarı elde etmiş dizilerde çalışmış olan Oh Choong-Hwan üstlenmiştir.

Dizinin ilk bölümünün 27 Eylül’de yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki