"Memoir of a Murderer" Filminden İlk Görüntüler Yayımlandı
  • alie
  • 27-07-2017, 14:57


Başrollerini Sol Kyung-Gu, Kim Nam-Gil, 'AOA' grubundaa Seol Hyun ve Oh Dal-Su’nun paylaştığı ve yaklaşık iki yıldır büyük bir merak ile beklenen "Memoir of a Murderer" filminden ilk görüntüler yayımlandı.


Yayımlanan görüntülerde filimin ana karakterlerinin yer aldığı sahnelerden kesitler sunulmuştur.

Filmde Sol Kyung-Gu eski bir seri katil olan Byung-Soo karakterini, Kim Nam-Gil Byung-Soo’nun geçmişini kurcalayan esrarengiz bir dedektif olan Tae-Joo karakterini, Seol Hyun Byung-Soo’nun kendi öz kızıymış gibi yetiştirdiği Eun-Hee karakterini ve Oh Dal-Su ise Byung-Soo’nun uzun zamandır arkadaşı olan polis memuru Byung-Man karakterini canlandırmaktadır.

Kim Young-Ha tarafından yazılan bir romandan uyarlama gerilim türündeki filmin konusu ise Byung-Soo (Sol Kyung-Gu) eski bir seri katildir. Şimdi ise Alzheimer hastasıdır. Kurbanlarından birinden aldığı Eun-Hee'yi (Seol Hyun) kızı gibi büyütmüştür. Bir gün, Eun-Hee'nin erkek arkadaşın Tae-Joo'nun (Kim Nam-Gil) Eun-Hee'yi öldürmek için yaklaştığını hatırlar. Bunun üzerine Eun-Hee'yi korumak için Tae-Joo'yu öldürmeyi planlar ve anılarını kaybetmemek için kendisi ile savaşmaya başlar.

Ayrıca filmin yönetmen koltuğunda oldukça başarılı bir isim olan Won Shin-Yeon oturmaktadır. Won Shin-Yeon, 2007 yapımı "Seven Days" filminin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapmıştır. Ayrıca gösterime girdiği zaman gişe rekoru kıran 2013 yapımı "The Suspect" filminin yönetmenliğini üstlenmiştir.

Filmin bu yılın Eylül ayında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop