"Man-Hole: Feel So Good" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı
  • alie
  • 31-07-2017, 13:45


Başrollerinde 'JYJ' grubundan Kim Jae-Joong ve 'After School' grubunun eski üyesi Uee’nin rol aldığı "Man-Hole: Feel So Good" dizisinin karakter afişleri ve karakterleri hakkında bilgi yayımlandı.


Kim Jae-Joong ve Uee'nin yanı sıra dizide Jung Hye-Sung ve Baro yardımcı karakterleri canlandırmaktadır.

Dizi, bir zaman gezgini olan Bong Pil (Kim Jae-Joong) etrafında dönmektedir. Bong Pil bir hafta içinde gerçekleşecek bir düğünü engelleyebilmek için geçmiş ile günümüz arasında dolaşmaya başlar.

Kim Jae-Joong dizide 3 yıldır devlet memurluğu sınavına hazırlanan Bong Pil karakterini canlandırmaktadır. O, 3 yıldır devlet memurluğu sınavına hazırlanmasına karşın sınava çalışmaktan memnun değildir. Bu yüzden mahalleli tarafından işsiz güçsüz hovarda birisi olarak anılmaktadır. O, bir posta müdürü olan babasına büyük oranda bağlı olan daha olgunlaşmamış birisidir. O, Kang Soo-Jin’i (Uee) 28 yıldır tek taraflı olarak sevmektedir. Onun karakter afişinde Kang Soo-Jin'e hitaben, "Beni bırakıp başka birisi ile evlenebileceğini mi düşünüyorsun."  yazmaktadır.

Uee dizide Bong Pil’in (Kim Jae-Joong) kapı komşusu olan Kang Soo-Jin karakterini canlandırmaktadır. O ve Bong Pil 28 yıldır arkadaştır. O, geçen 28 yıl boyunca Bong Pil ile arasına bir duvar örmüştür. Ancak buna rağmen Bong Pil uzun zamandır ona âşıktır. Bununla birlikte Soo-Jin yakın zamanda başka birisi ile evlenecektir. Onun evlilik tarihi yaklaştıkça Bong Pil’in kendisine olan sevgisini başka bir bakış açısıyla görmeye başladıktan sonra duyguları alt üst olacaktır. Onun karakter afişinde Bong Pil'e hitaben, "Düğünüme geleceksin, değil mi? Sen benim en iyi ve tek arkadaşımsın."  yazmaktadır.

Jung Hye-Sung dizide Bong Pil (Kim Jae-Joong) ve Kang Soo-Jin (Uee) ile aynı mahallede onlarla büyüyen Jin-Sook karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, arkadaş ortamındaki en zeki kişidir. Ancak onun çılgınlıkları konusunda eline su dökebilecek kimse de yoktur. Onun karakter afişinde Kang Soo-Jin'e hitaben, "Görücü usulü bir randevuya gitmenin saçmalık olduğunu söylemiştin! Şimdi evleneceğini mi söylüyorsun?"  yazmaktadır.

Baro dizide Bong Pil’in (Kim Jae-Joong) arkadaşı olan Jo Seok-Tae karakterini canlandırmaktadır. Bong Pil onu hizmetkarı gibi görmektedir. Çok nazik ve utangaç birisi gibi görünebilir. Ancak arkadaşının yüzüne gülümseyen ve arkasından onu bıçaklayabilecek bir kişiliğe sahiptir. O, Bong Pil ve Kang Soo-Jin (Uee) arasında bir aşk üçgeni vardır. Onun karakter afişinde Bong Pil'e hitaben, "Ne olursa olsun, kesinlikle seni yeneceğim! Sen dibe battığın sürece hayatım bir başarıdır!"  yazmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 9 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi