"Live Up to Your Name, Dr.Heo"nun Karakter Fragmanı Yayımlandı
  • alie
  • 1-08-2017, 13:47


Başrolünde Kim Nam-Gil ve Kim A-Joong’un rol aldığı "Live Up to Your Name, Dr.Heo" ("Deserving of the Name") dizisinin üçüncü fragmanı yayımlandı.


Dizi, Joseon Hanedanlığı döneminde yaşayan bir doktorun (Kim Nam-Gil) zamanda yolculuk yaparak günümüz Seul’üne gelmesini anlatmaktadır.

Kim Nam-Gil dizide Joseon Hanedanlığı döneminde yaşayan Heo Im karakterini canlandırmaktadır. O, Joseon’un en iyi akupunktur ve moxibustion (ağrının ısıtma yoluyla tedavisi) doktorudur. Ancak bir cariyeden dünyaya geldiği için hor görülmektedir ve başarısı engellenmektedir.

Kim A-Joong dizide günümüz Seul’ünde yaşayan Choi Yeon-Kyung karakterini canlandırmaktadır. O, bir doktordur ve sadece modern tıbbın gerekli olduğuna inanmaktadır. Onun karakteri soğuk kalpli biri gibi görünmektedir. Bunun nedeni taşıdığı duygusal yaralardır ve ayrıca onun bir sırrı vardır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2014 yapımı "My Secret Hotel" ve 2016 yapımı "Dear My Friends" dizilerinin yönetmenliğini yapan Hong Jong-Chan yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 12 Ağustos’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: daum, tvn