Lee Sung-Yeol’a Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

  Maysa   |     1-08-2017, 14:41


'INFINITE' grubundan Lee Sung-Yeol’a KBS1’nın yeni hafta içi her gün dizisi "Odd Man and Woman"dan teklif götürüldüğü açıklandı.


1 Ağustosta oyuncu-şarkıcının ajansı Woollim Entertainment, Lee Sung-Yeol’un "Odd Man and Woman" dizisinden erkek başrol karakteri canlandırması için teklif aldığını doğruladı ve teklifi olumlu bir şekilde değerlendirdiğini belirtti.

Dizi, ikinci evliliklerini yapan çeşitli ailelerin hikâyesini anlatmaktadır.

Lee Sung-Yeol eğer bu teklifi kabul ederse dizide soğuk bir kişiliğe sahip olduğu kadar insanların beklemedikleri anlarda kapıldıkları bir cazibesi olan birini canlandıracak.

Dizinin KBS1’in hafta içi her gün kuşağında yayımlanmakta olan "Lovers in Bloom" dizisi final yaptıktan sonra onun yerine yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…