Jung So-Min ve Lee Min-Ki Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak
  • alie
  • 3-08-2017, 15:42


Jung So-Min ve Lee Min-Ki’nin tvN’in yeni romantik-komedi türündeki "This Life Is Our First" dizisinde birlikte başrolü paylaşacağı doğrulandı.


3 Ağustos’ta tvN, iki oyuncunun da "This Life Is Our First" dizisinde ana karakterleri canlandıracaklarını açıkladı.

Dizide, 30’lu yaşlardaki bekâr insanların hayat ile olan mücadelesi gerçekçi ve komik bir şekilde ele alınmaktadır.

Jung So-Min dizide 30’lu yaşların başında bekâr bir kadın olan Yoon Ji-Ho karakterini canlandırmaktadır. Kendisi bir ev sahibi değildir ve ev sahibi olan insanlara gıpta ile bakmaktadır. Yaşadığı mali sıkıntılar yüzünden ise birileri ile randevuya çıkma seçeneğini elemiştir.

Lee Min-Ki dizide 30’lu yaşların başında bekâr bir erkek olan Nam Se-Hee karakterini canlandıracaktır. O, 'bekârlık sultanlıktır' misali evlenmemeyi seçmiştir. Bir ev sahibi olmasına rağmen ipotek borcu bir hayli fazladır. Bir şekilde Yoon Ji-Ho (Jung So-Min) ile aynı evi paylaşmaya başlar ve ikisi ev arkadaşı olur.

Bu dizi Lee Min-Ki’nin askerden terhis olmasından sonra yer alacağı ilk yapım olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Rude Miss Young-Ae" ve "Let's Eat" serilerinin yanı sıra "Let's Fight Ghost" dizisinin yönetmeni Park Joon-Hwa oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ise "Flower Boy Ramen Shop", "The Queen of Office" ve "Ho-Gu's Love" dizilerini kaleme alan Yoon Nan-Joong yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Ekim ayında tvN’nin Pazartesi & Salı dizi kuşağında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki