"Memoir of a Murderer" Filminin İlk Fragmanı ve Afişleri Yayımlandı

  alie   |     8-08-2017, 12:20


Başrollerini Sol Kyung-Gu, Kim Nam-Gil, 'AOA' grubundaa Seol Hyun ve Oh Dal-Su’nun paylaştığı "Memoir of a Murderer" filminin ilk fragmanı ve ilk afişleri yayımlandı.


Kim Young-Ha tarafından yazılan bir romandan uyarlama gerilim türündeki filmin konusu ise Byung-Soo (Sol Kyung-Gu) eski bir seri katildir. Şimdi ise Alzheimer hastasıdır. Kurbanlarından birinden aldığı Eun-Hee'yi (Seol Hyun) kızı gibi büyütmüştür. Bir gün, Eun-Hee'nin erkek arkadaşın Tae-Joo'nun (Kim Nam-Gil) Eun-Hee'yi öldürmek için yaklaştığını hatırlar. Bunun üzerine Eun-Hee'yi korumak için Tae-Joo'yu öldürmeyi planlar ve anılarını kaybetmemek için kendisi ile savaşmaya başlar.

Ayrıca filmin yönetmen koltuğunda oldukça başarılı bir isim olan Won Shin-Yeon oturmaktadır. Won Shin-Yeon, 2007 yapımı "Seven Days" filminin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini yapmıştır. Ayrıca gösterime girdiği zaman gişe rekoru kıran 2013 yapımı "The Suspect" filminin yönetmenliğini üstlenmiştir.

Filmin bu yılın Eylül ayında Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…