Gong Myung Yeni Bir Diziden İlk Başrol Teklifini Aldı
  • alie
  • 8-08-2017, 13:12


Oyuncu Gong Myung’un KBS2’nun aksiyon türündeki "Mag Dog" dizisinden teklif aldığı oyuncunun ajansı tarafından doğrulandı.


8 Ağustos’ta, oyuncunun ajansı Fantagio Entertainment,"Geçtiğimiz günlerde "Mag Dog" dizisinde yer alması ile ilgili bir görüşme düzenlediler. Şu anda teklifi olumlu bir şekilde gözden geçirmektedir." şeklinde bir açıklamada bulundu.

"Mag Dog" dizisinde gerçek hayatta yaşanmış sigorta dolandırıcılığı ile ilgili işlenen suçlar tasvir edilmektedir ve dizi sigorta dolandırıcıları ile savaşan 'mad dog' (kuduz köpek) adındaki bir ekip etrafında dönmektedir.

Gong Myung eğer teklifi kabul ederse dizide başrol karakterlerden biri olan 'mad dog' (kuduz köpek) ekibinin bir üyesi Profesör Kim Min-Joon’u canlandıracaktır. Onun karakteri bir fizikçidir.

Gong Myung şuanda "The Bride of Habaek" dizisinde rol almaktadır.

Ayrıca oyuncu Yoo Ji-Tae’ye dizide diğer bir başrol karakter teklif edilmişti. Eğer o teklifi kabul ederse dizide eski bir dedektif olan Choi Kang-Woo karakterini canlandıracak. Onun karakteri şimdi bir sigorta araştırmacısı olarak çalışmaktadır ve 'mad dog' (kuduz köpek) ekibinin lideridir.

Dizinin senaristliğini ise "Awl" ve "My Only Love Song" dizilerini kaleme alan Kim Soo-Jin yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün KBS2’nun Çarşamba & Perşembe kuşağında bu hafta yayımlanmaya başlayacak olan "Manhole" dizisinin finalinin ardından Ekim ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: soompi, allkpop, asianwiki