Yang Dong-Geun ve Park Han-Byul "Brog Mom" Dizisinde Rol Alacak


Yang Dong-Geun ve Park Han-Byul’un MBC’nin yeni variety dizisi "Brog Mom"da başrol karakterleri canlandıracakları açıklandı.


"Brog Mom" MBC’nin 11 yılın ardından ilk variety dizisi olacak. Ayrıca yayın kanalında dramatik-komedi türündeki yayımlanan ilk dizisi 2012 yapımı "What's With Mom"ın ardından 5 yıl geçti. MBC, "Nonstop" ve "Highkick" serileri gibi başarılı sitcomları ile de ünlüdür.

Dizi, 7 yıl önce çocuklarını dünyaya getirirken karısını kaybeden bir adamın çocuklarına annelik yapabilmesini için karısının yerine gerçek bir insana benzeyen yapay zekâ bir robot icat etmesi sonrası yaşanan olayları konu alacak. Oğullarını Gangnam’daki lüks bir anaokuluna gönderir. Anaokulu bölgenin en iyisidir ve bu anaokulunun velileri elit annelerden oluşan bir kulüp kurmuştur. Yapay zeka robot bu kulübe kabul edilerek insanların içine karışır.

Dizide, Yang Dong-Geun yapay zekânın mucidi olan Choi Go-Bong karakterini, Park Han-Byul bir yapay zeka robot olan 'Borg-Mom' karakterini canlandıracak.

Ayrıca dizide Choi Yeo-Jin, Hwang Bo-Ra, Ivy, Jung Yi-Rang, Choi Jung-Won ve 'Produce 101' sezon 2’den Kwon Hyun-Bin yardımcı karakterleri canlandıracak.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Eylül ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop, asianwiki