Lee Sung-Yeol "Odd Man and Woman" Dizisinde Rol Alacak

  Hamlet   |     10-08-2017, 14:33


'INFINITE' grubundan Lee Sung-Yeol’un KBS1’nın yeni hafta içi her gün dizisi "Odd Man and Woman"da ('Though I Hate You and I Trust You') erkek başrol karakteri canlandıracağı onaylandı.


Dizinin yapım ekibinden bir personel, "Bugün oyuncular dizinin ilk senaryo okumasını gerçekleştiriyor ve kısa zaman içinde dizinin başrolleri ile dizinin resmi çekimlerine başlanacak." dedi. Lee Sung-Yeol dizide başrolü paylaştığı oyuncu Pyo Ye-Jin ile uyumlarını sergileyecek.

Dizi, ebeveynleri boşanmış bir ailenin anlaşmazlıklarının yanı sıra anne ve çocuklarının yaşadıklarını konu almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayıda yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: allkpop

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…