"Mr. Sunshine" Dizisinin Yayın Kanalı Belli Oldu
  • Maysa
  • 15-08-2017, 15:30


Başrollerinde Lee Byung-Hun, Kim Tae-Ri, Yoo Yeon-Seok ve Byun Yo-Han’ın rol aldığı "Mr. Sunshine" dizisinin hangi yayın kanalında yayımlanacağı belirlendi.


"Mr. Sunshine" dizisinin tvN’in Cumartesi & Pazar dizi kuşağında saat 21:00’da yayımlanacağı açıklandı. Ancak dizinin kesin yayın tarihi henüz kararlaştırılmadı. Bu konu ile ilgili dizinin sadece 2018 yılının başlarında yayımlanacağı biliniyor.

Son zamanların popüler dizileri "Goblin" ve "Descendants of the Sun"ı kaleme alan senarist Kim Eun-Sook’un bu diziyi kaleme almış olması ve sağlam oyuncu kadrosu dizi hakkındaki beklentileri artırmış durumda. Ayrıca, senarist Kim Eun-Sook daha önce "Goblin" ve "Descendants of the Sun" dizilerinde beraber çalıştığı yönetmen Lee Eung-Bok ile bu dizide de beraber çalışacak.

1900’lü yıllarda geçen dizi, o dönemlerdeki askerlerin kaydedilmemiş ancak hatırlanması gereken hikâyelerini anlatan bir melodram. ABD’nin 1871 tarihinde Joseon'daki seferi sırasında, Joseonlu bir çocuk bir Amerikan savaş gemisi tarafından kurtarılır ve Amerika'ya götürülür. Bir yetişkin olduğunda Joseon’a geri döner. Burada bir Amerikan askeri olarak konuşlandırılır ve bir aristokrat aileden gelen kadına âşık olur.

 

Kaynak: asianwiki