Onew "Age of Youth 2" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı
  • Maysa
  • 16-08-2017, 13:23


'SHINee' grubundan Onew’in "Age of Youth 2" dizisinin kadrosundan ayrıldığı açıklandı.


12 Ağustos’ta Onew’in gittiği gece kulübünde bir kadın, Onew’in onun uygunsuz yerlerine dokunduğu konusunda polise cinsel taciz suçlamasında bulunmuştu. Daha sonra Onew’e yönelik bu suçlamalar düşürülmüştü. Ancak bazı kesimler Onew’in yakında yayımlanmaya başlayacak olan "Age of Youth 2" dizisinin kadrosunda ayrılması yönünde yoğun istekte bulunmuş ve Onew’in dizinin kadrosundan ayrıldığı ile ilgili söylentiler çıkmıştı.

Bugün erken saatlerde Onew’in ajansı SM Entertainment’tan bu söylentileri doğrulayan bir açıklama yapıldı, " "Age of Youth 2" dizisinin yapım ekibi görüştük ve nihai olarak [Onew’in) dizinin kadrosundan ayrılmasına karar verdik."

Onew dizide mühendislik bölümünde okuyan bir üniversite öğrencisi olan Kwon Ho-Chang karakterini canlandırmaktaydı. O, otistik engelli olması nedeniyle insanlarla iletişim kurmakta zorluk çekmektedir. Ayrıca onun karakteri Jung Ye-Eun’dan (Han Seung-Yeon) hoşlanmaktadır.

Onew’in yerine Kwon Ho-Chang karakterini canlandırması için "Produce 101 Season 2" eski yarışmacısı Lee You-Jin’e teklif götürüldü.

Bu değişikliğin ise dizinin yayın tarihinde herhangi bir etki etmemiş gibi görünüyor. Dizinin ilk bölümü önceden planlandığı gibi 25 Ağustos’ta yayımlanacak.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, soompi-1, soompi-2