Onew "Age of Youth 2" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

  Maysa   |     16-08-2017, 13:23


'SHINee' grubundan Onew’in "Age of Youth 2" dizisinin kadrosundan ayrıldığı açıklandı.


12 Ağustos’ta Onew’in gittiği gece kulübünde bir kadın, Onew’in onun uygunsuz yerlerine dokunduğu konusunda polise cinsel taciz suçlamasında bulunmuştu. Daha sonra Onew’e yönelik bu suçlamalar düşürülmüştü. Ancak bazı kesimler Onew’in yakında yayımlanmaya başlayacak olan "Age of Youth 2" dizisinin kadrosunda ayrılması yönünde yoğun istekte bulunmuş ve Onew’in dizinin kadrosundan ayrıldığı ile ilgili söylentiler çıkmıştı.

Bugün erken saatlerde Onew’in ajansı SM Entertainment’tan bu söylentileri doğrulayan bir açıklama yapıldı, " "Age of Youth 2" dizisinin yapım ekibi görüştük ve nihai olarak [Onew’in) dizinin kadrosundan ayrılmasına karar verdik."

Onew dizide mühendislik bölümünde okuyan bir üniversite öğrencisi olan Kwon Ho-Chang karakterini canlandırmaktaydı. O, otistik engelli olması nedeniyle insanlarla iletişim kurmakta zorluk çekmektedir. Ayrıca onun karakteri Jung Ye-Eun’dan (Han Seung-Yeon) hoşlanmaktadır.

Onew’in yerine Kwon Ho-Chang karakterini canlandırması için "Produce 101 Season 2" eski yarışmacısı Lee You-Jin’e teklif götürüldü.

Bu değişikliğin ise dizinin yayın tarihinde herhangi bir etki etmemiş gibi görünüyor. Dizinin ilk bölümü önceden planlandığı gibi 25 Ağustos’ta yayımlanacak.

 

Kaynak: asianwiki, allkpop, soompi-1, soompi-2

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…