"Age of Youth 2"da Onew’in Karakterini Lee Yoo-Jin Canlandıracak

  Maysa   |     18-08-2017, 15:10


"Produce 101 Season 2" eski yarışmacısı Lee You-Jin "Age of Youth 2" dizisinde rol alacağı kesinleşti.


Geçtiğimiz günlerde 'SHINee' grubundan Onew’in "Age of Youth 2" dizisinin kadrosundan ayrıldığı ve onun dizideki karakterini canlandırması Lee Yoo-Jin’e teklif götürüldüğü bildirilmişti.

İlgili Haber: Onew "Age of Youth 2" Dizisinin Kadrosundan Ayrıldı

Lee You-Jin dizide mühendislik bölümünde okuyan bir üniversite öğrencisi olan Kwon Ho-Chang karakterini canlandıracak. O, oldukça zeki birisidir ancak otistik engelli olması nedeniyle insanlarla iletişim kurmakta zorluk çekmektedir. Ayrıca onun karakteri Jung Ye-Eun’da (Han Seung-Yeon) hoşlanmaktadır.

Lee You-Jin’in yer aldığı sahnelerin çekimlerine önümüzdeki hafta başlanması planlanılıyor.

"Age of Youth 2" dizisinin ilk bölümü 25 Ağustos’ta yayımlanacak.

 

Kaynak: asianwiki, soompi

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…