Lee Jung-Shin, Lee Yeol-Eum ve Seo Ji-Hoon Yeni Bir Dizide

  Maysa   |     21-08-2017, 17:07


'CNBLUE' grubundan Lee Jung-Shin, Lee Yeol-Eum ve Seo Ji-Hoon’un SBS Plus’ın yeni dizisi "Longing Heart"te rol alacakları açıklandı.


Kim Hee-Ran ve Kim Byung-Gwan tarafından kaleme alınan "Aeganjang" adlı bir webtoondan uyarlama olan dizi, zamanda yolculuk yaparak geçmişe giden bir adamın geçmişteki kendisi ile temasa geçerek unutamadığı ilk aşkını kazanmaya çalışmasını konu almaktadır.

Lee Jung-Shin dizide bir matematik öğretmeni olan Kang Shin-Woo karakterini canlandıracak. Lise yıllarındaki ilk aşkını son 10 yıldır unutamamıştır. Bir kaza geçirir ve zamanda yolculuk yaparak bir lise öğrencisi olduğu zamana gider. Burada o zamanki kendisi ile karşılaşır.

Lee Yeol-Eum dizide Kang Shin-Woo’nun (Lee Jung-Shin) ilk aşkı olan Han Ji-Soo karakterini canlandıracaktır.

Seo Ji-Hoon dizide Kang Shin-Woo’nun (Lee Jung-Shin) lise yıllarındaki genç hali olan Kang Shin-Woo karakterini canlandıracak.

Dizinin çekimlerine bu Ağustos ayının sonlarında başlanması ve ilk bölümünün bu yılın Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

 

Kaynak: asianwiki

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…